Sprzęt

UnderwaveUnderwave to młoda, włoska marka w świecie kitesurfingu ale jej projektanci mają duże doświadczenie (praca dla Mystica). Stąd może widać pewne podobieństwa do tego znanego wszystkim producenta. To co wyróżnia Underwave to efektowne wzornictwo i najwyższej j klasy materiały. Producenci przykładają niezwykle ogromną wagę do detali i jakości wykonania. To sprawia że odzież zaprojektowana do surfowania precyzją szycia nie ustępuje garniturom z ekskluzywnych salonów mody. Dodam jeszcze od siebie ze od 4 sezonów używam wiele akcesoriów Underwave i jak dotąd spisują się rewelacyjnie!

Sultan Waist Kite HarnessSultan Waist Kite Harness

Model 2013

Najwyższy model (obok Imperiala) w kolekcji trapezów Underwave. Solidne wykonanie z materiałów najlepszej jakości. Nawet po kilku latach użytkowania wygląda jak nowy ! Najchętniej wybierany ze względu na komfort i nietuzinkowy design. Dostępny w kolorach: biały, czarny, zielony i pomarańczowy.

Cena: 580 zł

Sultan Waist Kite HarnessSultan Waist Kite Harness

Model 2013

Najwyższy model (obok Imperiala) w kolekcji trapezów Underwave. Materiały najlepszej jakości i solidne wykonanie gwarantują użytkowanie przez wiele sezonów. Najchętniej wybierany ze względu na komfort i nietuzinkowy design. Dostępny w kolorach: biały, czarny, zielony i pomarańczowy.

Cena: 580 zł

Sultane Kite HarnessSultane Kite Harness

Model 2013

Trapez zaprojektowany z myślą o dziewczynach. Najwyższa jakość wykonania i kobiecy design. Ale co najważniejsze - niesamowity komfort!

Cena: 580 zł

Argo Waist Kite HarnessArgo Waist Kite Harness

Model 2013

Podstawowy model w kolekcji trapezów Underwave. Wysoka jakość i przystępna cena. Ma wszystko co porządny trapez mieć powinien.

Cena: 430 zł

Argo Waist-Seat Kite HarnessArgo Waist-Seat Kite Harness

Model 2013

Model dla tych którzy preferują trapezy „siedziskowe” oraz tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z latawcem. Wysoka jakość wykonania, przystępna cena i duża wygoda.

Cena: 450 zł

Assault Impact JacketAssault Impact Jacket

Model 2013

Kamizelka chroniąca przed uderzeniami. Idealnie dopasowana do ciała. Niezawodna ochrona przed urazami podczas pływania. Do kitesurfingu i wakeboardingu. Produkt z „górnej półki”!

Cena: 350 zł

Spray TopSpray Top

Model 2013

Kurtka ze specjalnego materiału chroniącego przed zimnym wiatrem. Nakładana na piankę. Idealne dopełnienie neoprenu w chłodne dni. To naprawdę działa ! Uczucie komfortu termicznego jest niepodważalne…i bezcenne. To będzie hit sezonu!

Cena: 340 zł

Zero HelmetZero Helmet

Model 2013

Kask ochronny. Bardzo lekki i komfortowy. Każdy powinien go mieć w swoim quiverze. Obowiązkowy dla początkujących.

Cena: 150 zł

Vortex Travelbag Surf z kółkami 145cm (+30cm)Vortex Travelbag Surf z kółkami 145cm (+30cm)

Duża torba podróżna na kółkach. Trzy niezależne komory. Zamek błyskawiczny pozwala dzielić ją na dwie niezależne torby. Innym zamkiem wydłużamy ją o 30cm. Wiele przydatnych funkcji i solidne wykonanie. Bez problemu zmieścisz w niej cały sprzęt (deskę wave, twintip i latawce).

Cena: 550 zł

Vortex Wake Boardbag 145cmVortex Wake Boardbag 145cm

Pokrowiec do deski wake z wiązaniami.

Cena: 270 zł

Vortex Surf Boardbag 190cmVortex Surf Boardbag 190cm

Pokrowiec do deski wave.

Cena: 220 zł

Wspiera nas