Sprzęt

Nobile KiteboardingNobile SAUDATE to kolekcja Nobile na sezon 2015. Saudade to słowo pochodzenia portugalskiego, które nie ma odpowiednika w żadnym innym języku. Oznacza tęsknotę zawieszoną między nostalgią a radością spowodowaną rychłym spotkaniem z kimś lub czymś niezwykle ważnym dla nas emocjonalnie. Dla nas Saudade jest tęsknotą za gorącym letnim słońcem, wiatrem i wodą. I najlepszym sportem na świecie: KITESURFINGIEM.

T5 UniãoT5 União

Początkujący / zaawansowani

To najbardziej wszechstronna i komfortowa deska Twin-Tip w kolekcji Nobile. Mistrz w pływaniu pod wiatr. Następca słynnych 555. Deska dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania. Najczęściej kupowana.

więcej informacji

NBL UniãoNBL União

Początkujący

To doskonała deska dla początkujących. Ma wszystkie parametry dobrej dechy a jednocześnie bardzo dobrą cenę!

więcej informacji

Flying Carpet UniãoFlying Carpet União

Dla wszystkich

Latający Dywan to deska zaprojektowana na słabe wiatry. Żeby nie przegapić żadnej okazji. Kiedy inni siedzą na plaży i czekają aż się rozwieje Ty cieszysz się pływaniem. Pomimo swoich rozmiarów zaskakuje zwrotnością, wydajnością i komfortem. Doskonała propozycja dla szkółek.

więcej informacji

NHP ProNHP Pro

Zaawansowani

To najwyższej klasy deska freestylowa dla zaawansowanych riderów. Doskonały POP (wybicie z krawędzi) , trzymanie krawędzi, kontrola lądowania i komfort jazdy niezależnie od warunków na wodzie.

więcej informacji

50/Fifty Pro50/Fifty Pro

Zaawansowani

To wyjątkowa deska Freestyle /Wakestyle przeznaczona do dynamicznej jazdy i wysokich lotów. Ulubiony model proriderów z teamu Nobile: Eudazio DaSilva i Carlosa Madsona. To decha wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie i rozwiązania konstrukcyjne. Dostosowana do pływania w tradycyjnych wiązaniach IFS PRO jak i butach.

więcej informacji

BELEZA NHPBeleza NHP

Zaawansowani

To deska zaprojektowana specjalnie dla kobiet. Posiada wszystkie atrybuty męskiej wersji a jednocześnie uwzględnia kobiecą budowę ciała aby zapewnić maksymalny komfort i osiągi. Deskę cechuje doskonały POP, trzymanie krawędzi, kontrola lądowania i komfort jazdy niezależnie od warunków na wodzie. To wybór dla zaawansowanych i agresywnie pływających „dziewczynek”.

więcej informacji

Beleza T5Beleza T5

Początkujący / Zaawansowani

To model zaprojektowany specjalnie dla kobiet który zapewni mnóstwo zabawy i progres. Damska wersja najbardziej wszechstronnego i komfortowego modelu T5. Mistrz w pływaniu pod wiatr. Deska dla każdej pani niezależnie od stopnia zaawansowania.

więcej informacji

Pro XTRPro XTR

Dla ciężkich i na słabowiatrowe warunki

Słabowiatrowa, bezkompromisowa deska dla ciężkich surferów lub oczekujących maksymalnych osiągów przy minimalnym wietrze. Zaprojektowana na bazie NHP a więc jak ona szybko odpala, genialnie ostrzy i ma porządny POP.

więcej informacji

Pro 2HDPro 2HD

Zaawansowani

2HD (Double Hydrodynamic) jest najszybszą deską w kolekcji. To czysty freeride dedykowany dla tych którzy preferują ekstremalną prędkość na płaskiej wodzie i wysokie loty.

więcej informacji

Pro InfinityPro Infinity

Dla wszystkich

Kierunkowa deska wave do surfowania z latawcem. Na małe i duże fale, do pływania w sztrapach i bez. Infinity jest łatwa w prowadzeniu i zapewnia pełną kontrolę na każdej fali. Konstrukcyjnie deska jest bardzo lekka i wytrzymała.

więcej informacji

Separa NHP SplitSepara NHP Split

Zaawansowani

Deska zaprojektowana z myślą o tych co dużo podróżują. System W-Connection pozwala w kilka sekund rozmontować deskę i spakować w standardową torbę podróżną. Dzięki temu zaoszczędzamy nie płacąc ekstra za ponadgabarytowy bagaż. Po złożeniu system zapewnia mocne połączenie bez uszczerbku dla parametrów jakie ma model NHP.

więcej informacji

Wspiera nas