Sprzęt

UnderwaveUnderwave to młoda, włoska marka w świecie kitesurfingu ale jej projektanci mają duże doświadczenie (praca dla Mystica). Stąd może widać pewne podobieństwa do tego znanego wszystkim producenta. To co wyróżnia Underwave to efektowne wzornictwo i najwyższej j klasy materiały. Producenci przykładają niezwykle ogromną wagę do detali i jakości wykonania. To sprawia że odzież zaprojektowana do surfowania precyzją szycia nie ustępuje garniturom z ekskluzywnych salonów mody. Dodam jeszcze od siebie ze od 4 sezonów używam wiele akcesoriów Underwave i jak dotąd spisują się rewelacyjnie!

Atlantis Steamer Fullsuit 5/3Atlantis Steamer Fullsuit 5/3

Model 2013

Wysokiej jakości pianka o grubości 5/3 mm , doskonała na polskie warunki .Pokryta zewnątrz dzianiną nylononową i neoprenem w miejscach szczególnie wrażliwych na zimno. Pionowy zamek na plecach i dodatkowo uszczelniająca kryza.

Cena: 660 zł

Mat-Maz JacketMat-Maz Jacket

Model 2013

Kurtka neoprenowa . Dodatkowa ochrona przed zimnem w chłodne dni. Zakładana na piankę może być używana podczas pływania dzięki specjalnemu wycięciu na trapez.

Cena: 620 zł

Sultan Neoprene PantSultan Neoprene Pant

Model 2013

Spodnie neoprenowe. Dodatkowa ochrona przed zimnem w chłodnie dni. Zakładane na piankę podczas przerwy w pływaniu oraz do pływania.

Cena: 320 zł

Imperial Glove 4mmImperial Glove 4mm

Model 2013

Rękawice neoprenowe o grubości 4mm.

Cena: 120 zł

Imperial Glove 2mmImperial Glove 2mm

Model 2013

Rękawice neoprenowe o grubości 2mm. Zewnętrzna warstwa pokryta neoprenem i nylonem.

Cena: 140 zł

Imperial Beanie 3mmImperial Beanie 3mm

Model 2013

Czapka neoprenowa o grubości 3 mm .Występuje w wersji SL (zewnętrzna warstwa z neoprenu) lub DL (zew. warstwa pokryta nylonową dzianiną).

Cena: 95 zł

Lunatic HoodLunatic Hood

Model 2013

Kaptur neoprenowy. Niezastąpiona ochrona głowy w chłodne dni.

Cena: 90 zł

Wspiera nas